Umywalki nablatowe – nowa łazienkowa geometria piękna

W ostatnim czasie umywalka nablatowa zyskała bardzo wiele w oczach kupujących. Już dawno wyprzedziła tradycyjne umywalki, nie tylko pod względem specyficznego wyglądu, ale i użyteczności.

Remontujesz swoją łazienkę i chcesz wprowadzić do Niej trochę elegancji? Sięgnij po umywalki nablatowe od sklepu MO.

Znajdziesz tam umywalki, przyjmujące różne kształty. Np. umywalka misa to idealny element, który optycznie sprawi, że Twoja łazienka będzie wydawać się większa. Przez wzgląd, iż nie zajmuje ona wiele miejsca, możesz zdecydować się na większy blat i przestronną szafkę na różne środki pielęgnacyjne. 

Nie można również nie zwrócić uwagi na innowacyjną umywalkę nablatową owalną, która stanowi największy klasyk spośród umywalek. Doskonale sprawdzi się do różnorodnych stylów łazienkowych. 

Jeśli Ty i Twoi domownicy wolicie surowe wnętrza, o ciemnych barwach oraz masywne meble i urządzenia, zdecydujcie się na umywalkę nablatową prostokątną, która znakomicie podkreśli klimat tego pomieszczenia.

Nowoczesne umywalki, poza niecodziennym wyglądem, są bardzo funkcjonalne, a montaż szafki pod nimi ukrywa wszelkie połączenia wodne i maksymalnie wykorzystuje dostępne miejsce. Takie rozwiązanie to optymalizacja piękna i podkreślenie charakteru miejsca.

Odpowiedz sobie na pytanie, jaki typ nowoczesnej umywalki preferujesz, wybierze tę idealną i  nadaj swojej łazience charakteru!

  Szybki wynajem lawet w Poznaniu!