Sprawność ruchowa na wagę złota

Jakiś czasu temu zaczęło Ci towarzyszyć uczucie ciężkości nóg? W nocy nie możesz spokojnie spać, gdyż często męczą Cię skurcze kończyn? Na dodatek, co jakiś czas zauważasz jakby na Twoich kostkach pojawiała się znaczna opuchlizna, która ogranicza Twoją sprawność ruchową? A może nie dasz radę wyjść na spacer, gdy zwyczajnie potrzeba Ci ruchu, ponieważ bóle nóg są tak silne? To wszystko może świadczyć o poważnych objawach chorobowych. Aby się nie nasiliły, trzeba je jak najszybciej skonsultować z lekarzem specjalistą.

Taką osobą niewątpliwe jest chirurg naczyniowy w Poznaniu. Zajmuje się on zbudowaniem więzi z pacjentem, dzięki czemu może on poczuć się bezpiecznie i potrafi z zaufaniem opowiadać o swoich problemach. Następnie, specjalista dokonuje analizy występujących dolegliwości. Na podstawie ogromnej wiedzy, którą posiada i doświadczenia zawodowego, które zdobył na przestrzeni lat, bazując na przebiegach różnych chorób, jest w stanie postawić jasną diagnozę.

Ostatnim krokiem, w trosce o Twoje zdrowie jest wspólne zaplanowanie leczenia lub profilaktyki, dzięki której będziesz mogła długofalowo cieszyć się prawidłowym funkcjonowaniem swoich kończyn. Głównym celem wizyty jest wykonanie USG doppler żył i tętnic kończyn.

Jeśli chcesz poznać jego wynik, umów się na wizytę do Neomedica:

Chirurgia naczyniowa w Poznaniu to dziedzina, która zadba o dalsze losy Twoje życia. Nie zwlekaj i podejmij profesjonalne działania, zanim będzie za późno. Zdrowie czeka na Ciebie tuż za rogiem.

  Talent do architektury