stylu Boho

Jak urządzić pokój w stylu Boho

Jeśli chodzi o wystrój pokoju w stylu boho, możesz użyć wielu rzeczy – od ubrań i bielizny po dywany i naturalne materiały. Zawsze możesz zbudować nastrój, przełączając się na różne odcienie koloru drewna. Styl boho ma przywoływać klimaty bohemy, ale różni się od stylów haute, hip czy high-end. Styl Boho to casual, a nie luksusowa estetyka led. Pomyśl o postrzępionych, wytartych podłogach i meblach z wikliny. Popularne w tej stylizacji są gobeliny i plastikowe białe kwiaty, a także kolorowe dodatki. Brak wyrafinowanego stylu równoważy bezpretensjonalną atmosferę osobliwości dla mieszkańców przestrzeni – którą każdy może uzyskać, jeśli wie, jak rozmieścić przedmioty w swoim domu, a także rodzinne portrety z egzotycznych podróży z zielonymi palmami na ramie.

Sypialnia w stylu boho

Styl Boho lub czeski styl życia to styl życia liberalnych i kochających pokój jednostek. Ci projektanci uwielbiają tekstury i wzory, ale łączą je z organicznymi kształtami. Ich skrzydlaty design w stylu bohemy nie podąża za pewnym schematem aranżacji mebli w zamkniętej przestrzeni, ponieważ w tych przestrzeniach oczekujemy wysokiego kontrastu, gdzie projekty będą zawierały zestawienie elementów antycznych i nowoczesnych. Innym popularnym pokojem jest sypialnia w stylu boho. Są one zwykle tworzone z tapicerką, niedopasowanymi kolorami i różnymi fakturami tkaniny. Dzieła sztuki mogą zawierać obrazy, lustra w ramkach i akcesoria dekoracyjne, które zostały zdemaskowane z innych chaotycznych dekoracji. Łóżko jest często umieszczane we wnęce lub w osobnej sekcji, dzięki czemu reszta pokoju jest bardziej skupiona.

Pokój w stylu boho

Pokoje w stylu Boho charakteryzują się zwykle pieczołowicie wyselekcjonowanym i eklektycznym pogrupowaniem artefaktów, wystroju i wyposażenia, w przeciwieństwie do bardziej uporządkowanych podejść stylistycznych. W tej sekcji omówimy, czym są pokoje w stylu boho, kto jest dla nich najlepszym pokojem, przedmiotami, które możesz mieć w pokoju o tematyce boho, a także niektórymi kwestiami dotyczącymi aranżacji pokoju, aby reprezentować ten ultra-modny styl.

  Zmywarka do zabudowy wysokość 80 cm - Kompleksowy przewodnik zakupowy

Czym jest pokój w stylu Boho?

Stylizacja Boho (lub Bohemian) wymyka się ścisłej definicji, ale generalnie zawiera charakterystyczne cechy, takie jak: ziemiste kolory, asymetryczne linie i formy, faktury o mieszanym wykończeniu z naturalnymi materiałami i postarzanymi metalami, guziki z koronkami i frędzlami.

Styl boho głęboko wpłynął na amerykańską grę o modzie. Ta estetyka była marzeniem boho, które później stało się mocnym wyglądem. Kiedy wyobrażasz sobie życie boho, to są jego ubrania, tutaj znajdziesz wymyślone kawałki. Aby wprowadzić te wibracje w swoje miejsce, powinniśmy dodać tam, gdzie to możliwe, nadruki, które pomogą inspirować żywymi kolorami i ciekawymi przedmiotami – rzeczami, które nie mają nic wspólnego z organizacją, a wszystko z kreatywnością. W tej sekcji udostępnimy zdjęcie i podamy kilka wskazówek, w jaki sposób możemy stworzyć własną osobistą atmosferę boho w domu, a także pomożemy wybrać kilka artykułów dekoracyjnych do Twojego pokoju.

Data publikacji Kategorie Poradnik